Dijital baskı duvar kağıtları ile iç mekanlar daha canlı

0
213

Dijital baskılı duvar kağıdı günümüzün teknolojisi dijital baskı makineleri ile boş beyaz duvar kağıdının UV baskı makinesinde basılarak duvarlara uygulanmasına verilen isimdir. Bu baskı tekniği ile HD kalitesinde bir baskı almak mümkündür. Baskıda kullanılacak görselin yüksek çözünürlükte olması şarttır. Nedir peki bu yüksek çözünürlük dediğinizi duyar gibiyim.

Yüksek çözünürlükteki kastımız en az 300 dpi yani Photoshop veya CorelDraw gibi grafik programlarında hazırlanması ve bu programlardan export ederek baskı makinesine gönderilmesidir. Dijital baskı duvar kağıdı Böylece fotoğraf yüksek çözünürlükte baskıya girer. Buda size kaliteli bir baskı sunar.

Dijital baskı duvar kağıdı

Tabi bu arada baskı makinesinin de en az 300 dpi baskı yapabilmesi gerekir. Bu sayede HD kalitesinde bir baskı almak mümkündür. Bamax Duvar kağıtları olarak biz DOCAN S3200 UV baskı makinesini kullanmaktayız. Böylece HD kalitesinde baskı alabiliyoruz. Duvar kağıdı baskısı ile Duvarlarınızda mükemmel tasarımlar görmek isterseniz Dijital baskılı duvar kağıdını hemen denemelisiniz.

Dijital baskı duvar kağıdı

Dijital Baskı Duvar Kağıdı dekorasyon açısından ortak yaşam alanlarında vazgeçilmez bir materyaldir. Eğer özel bir tasarım ve uygulama istiyorsanız dekorasyona uygun bir görsel seçerek duvar kağıdınızı özelleştirebilirsiniz.

Dijital baskı duvar kağıdı

Böylece uyguladığınız mekan tamamen başka bir yerde görülmemiş ve uygulanmamış bir duvar kağıdına kavuşur. Buda zevkinizin ne kadar özel olduğunu gösterir. Bamax markamız ile sizlere hem gergi tavan hemde duvar kağıdı gibi konularda özelleştirilebilir bir uygulama sunmaktadır.  Duvar kağıdı dekorasyonda neden önemlidir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz