Sosyal alanlarda akustik gergi tavan

0
149

Sosyal alanlarda akustik gergi tavan

Gergi tavan ürünleri dayanıklı,uzun ömürlü ürünlerdir. Farklı çeşitlerle insanlara her zaman hizmet veren gergi tavan ürünleri temizlenme kolaylığına sahiptir.Boyanması gerekmeyen gergi tavan sistemleri güneş ışınlarından etkilenmemekle uzun süre kullanılsa da boya istemeden çok uzun seneler boyunca uygulandığı alana güzellik verecektir. Suya ve darbelere dayanıklı olan gergi tavan ürünleri 100 lt. kadar su tutabilme özelliğine sahiptir ve bu avantaj gergi tavanı hatta su olan alanlarda bile kullanılabilme  yeteneği vermektedir.

Akustik Gergi Tavan, istanbulda gergi tavanMantar ve küf bağlamayan gergi tavan ürünleri PVC film ve kumaştan yapılarak çeşitli renklerde müşterilerin hizmetindedir. Her renkte, her çeşitte seçim özgürlüğü olan gergi tavan sistemlerinin en büyük özelliği ise seçimin sadece müşteriye ait olmasıdır. Gergi tavan 3D, parlak gergi tavan,mat gergi tavan,kumaş gergi tavan, akustik gergi tavan vs. olarak insanların seçiminde her zaman ‘keşke yaptırmasaydım’ dedirtmeyeck bir üründür. Alev almaz,ateşten etkilenmeyen gergi tavanlar tüm bu saydığımız muhteşem özellikleri sayesinde her alanda kullanılabilme gücündedir.İstediğiniz alana rahatlıkla uygulayabileceğiniz gergi tavan çok ekonomik bir sistemdir.

Akustik gergi tavan da gergi tavanın bir türü olmakla sadece bir kaç farkla diğer gergi tavan sistemlerinden farklıdır. Akustik gergi tavan da her alan kullanılabilme özelliğine sahiptir.Bu alanlar özellikle den çok büyük  ve sosyal alanlardır.Sosyal alanlarda akustik gergi tavan özellikle de sinema salonları,kafe, restoran,otomobil salonları, havuzlar,spor salonları,aklınıza gelen çalışırken ve eğlenirken fazla gürültü olacak her yerde kullanıla bilir.

Akustik gergi tavan özel tasarımı sayesinde uygulandığı alanda sesi emerek beraber bir şekilde paylama özelliğine sahiptir.Bu özelliği sayesinde sinema salonlarına,spor salonlarına, kafe ,restorant vs. yerlere uygulanan akustik gergi tavan müşteriler memnun olmasına sebep olacaktır.Fazla gürültü olmadan,geçirdikleri zaman içerisinde baş ağrısı çekmeden dinlenmelerine,zaman geçirmelerine yardımcı olacaktır.

Akustik gergi tavanlar sadece sesi beraberinde yaymaz, aynı zamanda sesi içine çekerek ısıya dönüştürür. Bu özellik de sosyal alanlarda akustik gergi tavan uygulamasını iki kat daha güçlü eder. Çünkü ısıtma gücüne özellikle de kış aylarında gerek duyulmaktadır. Böylece akustik gergi tavan uygulanan sosyal alanlar son bahar,kış mevsiminde hiç bir ısıtıcı kullanmadan,sadece insanların çıkardığı ses yardımı ile daim sıcak olacaktır. Bu da sosyal alan sahibine daha bir avantaj sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz