Tavan dekorasyonunda en iyi

0
173

Tavan dekorasyonunda en iyi

İnsan var oldukca ve geliştikce yaşadığı alanın en iyi şekilde tasarlanması için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.Bu çaba kendini tavan dekorasyonunda da göstermektedir.Geleneksel tavan dekorasyonlarından farklı olarak tasarlanan gergi tavan sistemi,tavan kaplama sanatının en iyi ve en son modeli olarak her kes tarafından tanınmakta ve nerdeyse dünyanın bir çok ülkelerinde insanlar tarafında güvenilerek kullanılmaktadır.Tavan dekorasyonunda en iyi olduğunun kanıtı olan bur tavan kaplamaların özellikleri ile az da bilgi edinelim:

  • İlk önce belirtelim ki,gergi tavan sisteminde kullanılan malzemeler oldukca sağlılıdır ve insan sağlığı için hiç bir şekilde sorun çıkarmamaktadır.
  • Dayanıklıdır.Uzun yıllar rengini ve şeklinikayb etmeden kullanılabilir bir üründür.
  • Her alanda kullanılabilir özelliği vardır.
  • Her zevke uygun şekil ve renkleri mevcuttur.
  • Kolayca uygulanabilir ve çıkartılabilir.Hatta demonte edildikten sonra baska alana uygulanabilme özelliğine bile sahiptir.
  • Suya ve neme oldukca dayanıklıdır.Şöyle ki,hatta 100 l su tutabilme gücüne bile sahiptir.

Sadece bunlar değil daha saymadığımız o kadar özellikleri vardır ki,bu özellikleri sayesinde gergi tavan sistemleri son yılların en çok kullanılan ürünü haline gelmiştir.Bu sistem tavan dekorasyonunda en iyi markadır.

Bu ürünün her çişiti mevcuttur,3D,akustik,PVC,kumaş kaplama vs.

  • 3d teknoloji ile üretilen kaplamalar,müşterilere istedikleri resmi tavanlarında görebilme şansını veriyor.Böylece her odaya uygun resim seçerek tavanınıza yuygulatmanız mümkündür.
  • Akustik tavan kaplaması ise oldukca değişik bir üründür.Böyle bir ürün her kesi memnun ediyor.Nedeni ise onun ses yutabilme özelliğinin olmasıdır.Bu tavan sisteminin sadece ses yutabilme özelliği değil ,aynı zamanda yuttuğu sesin ısıya çevire bilme yeteneği bile vardır.Böylece küçük alanlar soba veya her hangi ısıtıcı vasitalar kullanılmadan bile ısıtılabiliyor.Sadece akustik gergi tavan kullanmanız yeterli olacaktır.Akustik malzemelerin hem tavan ,hem de duvar  kaplamaları üretilmektedir.Her iki ürün aynı anda kullanıldıkta %100 ses geçirmeme üstünlüğü sağlıyor.
  • PVC kaplama tavan malzemeleri suyu maksimum şekilde tutar.Üst komşunuzla su ile ilgili sorun yaşıyorsanız o zaman size önerim PVC gergi tavan ürünleri olacaktır.En iyi şekilde suya dayanıklıdır ,Suyu eve sızdırmaz.100 l suya bile dayanabilir.
  • Kumaş gergi tavan kaplamaları da tavan dekorasyonunda en iyi çözüm olarak bilinmektedir.pVC kumaş gibi suya dayanıklı olmasa da oldukca sağlıklıdır ,İçinde kir ve toz saklamaz,Tavan küf ve mantar kaplamaz.Neden ise ürünün özel delikli yapılması ve bu deliklerin havayı kolay bir şekilde haraket etdirmesidir.

Siz de tavan  dekorasyonunda en iyi marka kullanmak istiyorsanız  ,o zaman gergi tavan sistemlerini tercih edin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz