Doğru iç çamaşırı seçmek

0
501

İç çamaşırı çekmecesinde tutamayacak kadar güzel olması gereken iç çamaşırı takımları Tüm yıl boyunca kendini seksi hissettiğinizde Sevgililer Günü’ne kim ihtiyaç duyar?

Başkası için giyinmeyi unutun – seksi iç çamaşırı setinin size verdiği güven artırıcı bir şey yok. Seçici bir azının gözlerini örtecek kadar şanslı olsa da, çoğu zaman tüm bu ipek ve dantel senin küçük sırrın olacak. Öyleyse neden moda dünyasının sunduğu en iyi iç çamaşırına su sıçratmıyorsunuz?

Tarzınız ya da bütçeniz ne olursa olsun, içgüdülerini gerçekten bilen çok çeşitli uzmanlar var. Gerçek bir yatırım yapmayı planlıyorsanız, parçaları dantel inceliklerinde ustalaşan L’Agent Provokatör, La Perla ve Eres gibi yanlış güç santrallerine asla giremezsiniz.

Bizimki de yersiz olmaz değil – bizler için bütçe biraz daha sıkı olduğu, Figleaves Else iç çamaşırı, Simone PERELE ve Love Stories gibiler Intimates romantik beyaz dantel için bantlı parçaları cesur her şeyi sunuyoruz gelin iç çamaşırı galerisinde.

Her zamanki gibi, ve diğer hikayeler ve Marks & Spencer’ın İmzalama Koleksiyonu için gül altın renklerinde ipek ve bordo dantel ile romantizmi getiriyor.

Geleneksel sütyen ve külotlara yapışmak için hiçbir sebep yok. Bluebella ve diğer marka, iç çamaşırı dış giyim trenine atlamak istiyorsanız sizi kolayca gündüz bölgelerine götürebilecek iki güzel parçadan oluşur .

Doğru iç çamaşırını seçme
Eğer bir acemi iseniz, iç çamaşırı dünyası korkutucu olabilir, bu yüzden vücut şeklinize en uygun iç çamaşırını seçme konusunda bir rehber hazırladık . Daha sert bir bedenle kutsanmış sanız, bakmaya değer bir artı iç çamaşırı galerisine de sahibiz .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz