Instagram’da karşılaştığımız fotoğraflar ve gerçekleri

0
516

Instagram da gezinirken Bir Instagram hesabında fotoğrafların güzelliği ve kalitesi ile büyüleniyoruz. Ve genellikle bu insanların kişisel profesyonel fotoğrafçılarının olup olmadığını ve hayal edebileceğiniz en iyi ayarları içeren bir stüdyoya ücretsiz geçişi olup olmadığını merak etmemize neden olur.

Görünüşe göre her zaman durum böyle değil ama başkalarını gerçekten olduğu gibi düşünmeleri için kandırabilirsiniz. Bir yaratıcılık dokunuşu ve kurgu bilgisi sayesinde sıradan bir fotoğrafı büyülü Instagram’ya layık görülebilir bir görüntüye dönüştürebilirsiniz ve burada bunun bir kanıtı.

Bir koridoru gibi oldukça beklenmedik yerlerde rüya gibi arka planlara dönüşüyor, bir TV ekranı dünya dışı bir atmosfer yaratıyor ve bir fotoğraf çekimi ile yetenekli ellerde ve sanatsal bir zihindeyken ATM ‘otomatik zaman makinesi’ gibi duruyor ve görünüyor .

Calipatria merkezli fotoğrafçı ve grafik tasarımcı Calob Castellon, sosyal medyada gördüğümüz her şeye inanmamamız gerektiğini ve mükemmel fotoğrafların ardındaki gerçeği ortaya koyuyor. Fotoğraf dizisinde, basit bir resmin göze çarpan bir sanat eserine nasıl dönüştürüldüğünün arkasındaki sahneleri gösteriyor ve 300 binin üzerinde Instagram takipçisi bunu takdir ediyor.

Minimal kaynaklarla neler elde edilebileceğini görmek için aşağı kaydırın ve sosyal medya hesabınızı sizinde böyle bir hesaba dönüştürmek için aşağı doğru kaydırın belki bazı ipuçlarını kullanabilirsiniz.

Arkaplanda sadece bir tv var ve ekranda uzay boşluğu. Fakat uzman bir fotoğrafçı tarafından iyi bir arka plan olabiliyor.

Bu fotografda iyi bir renklendirme ile mükemmel bir fotograf elde edilebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz