Arda Turan ve Aslıhan Doğan ayrıldı

0
346

Arda Turan ve Aslıhan Doğan ‘ın ayrılık iddialarına daha bir yenilik eklendi.Fakat bu sefer açıklama Arda Turan’ın yakın arkadaşının babası tarafından yapıldı.

Barcelona futbol takımında oynayan milli futbolcu Arda Turan ile birliktelik yaşadığı Aslıhan Doğan‘ın arasında yaşanan sorun haberlerine daha bir yenisi eklendi.

Önce Didem Soydan ile yakınlaştığı bildirilen ve daha sonra Ebru Şallı ile yazışmaları ortaya çıkan Arda Turan ,1.5 yıldır birliktelik yaşadığı Aslıhan Doğan ile ayrıldığı haberleri yayıldı.Bu haberi açıklayan ise Arda Turan’ın yakın arkadaşı olan Oğulcan Engin’in babası Sinan Engindir.Sinan Engin’in verdiği habere göre Arda ve Aslıhan ayrıldılar.

Arda Turan ile özel hayatda sık sık görüşen Sinan Engin,’Renkli Sayfalar ‘programında Arda ve Ebru Şallın yazışmalarına yorum yaparken  “Arda Turan şu an yalnız. Kız arkadaşından (Aslıhan Doğan) ayrıldı” diye bir fikir daha kullanmış

Arda Turan ile yazışmaları görünen Ebru Şallı,Arda Turan ile arkadaş olduklarını ve telefon numarası değiştiği için İnstagram DM’den kendisine ulaştığını ve felçliler için çalışmalar yaptıklarını açıklamıştı.

Yakınlaştığı bildirilen Didem Soydan ise “Arda ile aynı partideydik. Kendisiyle o gün tanıştım. Yazıldığı gibi bir şey söz konusu değil. Sadece 2 dakika konuştuk” diye bir açıklama yaptı.

Ayrıldığı bilinen Arda Turan Ve Aslıhan Doğan çiftinden ayrıldıklarına dair henüz resmi bir açıklama yapılmamıştır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz