Banu Alkan’ın ‘Trump anısı’

0
487

Banu Alkan Donald Trump ile ilgili bir anısını paylaştı.

Star TV kanalında yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programının konuğu olan Türkiyenin efsane oyuncusu olan   ‘Afrodit ‘ lakaplı  Banu Alkan,ABD .2nin 45. başkanı seçilen Donald Trump ile kenidisi arasında olan 20 yıl önceki bir diyaloğu anlattı.

Banu Alkan yaşadığı olayı şöyle anlattı: 20 sene önce bir davet için Miami’ye gittim.Konakladığım otelin bahçesinde çok güzel çimenler vardır.Gerçekten çok güzel görünüyorlardı.Fakat bir gün bu çimenlerin üzerine çadırların kurulduğunu gördüm.Buna çok kızdım ve nedenini sordum.Gürevlilerden biri New York ‘dan gelecek olan bir iş adamı için hazırlık yapıldığını söyledi.

Geceye katıldığımda etkinliğin Donald Trump için yapıldığını gördğm ve yanına gittim.Çimenlerle ilgili şikayetimi söyledim.’Sizin yüzünüzden çimenler mahvoldu’ dedim.Beni tepeden tırnağa süzdü ve ‘Küçük hanım o çimenler blok bloktur ve bozulanları kaldırıp yerine yenilerini koyabilirsiniz ,onlar hazır çim’ diye cevap verdi.Tabi o yıllar hazır çimin ne olduğunu bilmiyorduk.Yetişmesi uzun zaman aldığını düşündüğüm için adama kızmıştım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz