Benzerliği ile çok para kazanıyor

0
169

35 yaşındaki Heidi Agan benzerliği sayesinde oldukca iyi para kazanmaya başladı.

16 kasım Prens William’ın Kate Middleton ile nişanlanması ilginç bir hadiseye sebep oldu.Bu olaydan sonsa İngilterede garsonluk yapan 35 yaşlı Heidi Agan’ın hayatını inanılmaz şekilde değişti.

İngilterede garsonluk yapan 35 Yaşlı kadın bu olaydan sonra İngilis kamuoyunu tarafından yakın şekilde takip edilmeye başlamış.Bunun sebebi ise Heidi Agan’ın Prens Willliam ‘ın nişanlandığı Kate Middleton ‘a benzemesidir.Bu benzerliği gözden kaçmayan bu özelliği paraya çevrilmeye başlanmış.

Middleton popüler olmaya başladığı ilk zamanlardan müşterilerin ilgisini çekmeye başlamış ve bu konda yorumlar almaya başlamıştır.Agan kısa süre içinde bir ajansla anlaşmış ve bu durumu kullanıp kullanamayacağı konusunda bilgi edinmiş.

Bu karardan sonra hayatı değişen 35 yaşlı Agan şimdi haftada 9 bin sterlin yani yaklaşık 40 bin TL kadar para kazanıyor.

Anlaşma yaptığı ajansın sözü ile çeşitli organızasyonlarda bulunuan Agan,Kraliyyet Ailesi’ne benzeyen diğer kişileri yakından takip ediyor ve onlar gibi giyinmeye ve haraket etmeye özen gösteriyor.Bu işe başlayan Agan, kısa bir sürede iyi para kazandığını görünce garsonluk işinden ayrıldı ve sadece dikkatini bu işe yöneltdi.

29 Nisan 2011 tarihinde  Kate Middleton ve Prens William evlenmesinden sonra benzerliği ile çok para kazndığını sosyal medyada çeşitli resimler koyarak paylaşmış.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz