Brad Pitt’den Jolie hakkında şok iddialar

0
630

Brad Pitt boşanma sürecinde olduğu Angeline Jolie hakkında durmadan inanılmaz iddialarda bulunmakta devam ediyor.

Boşanma aşamasında olan Pitt ve Jolie çifti arasında durmadan inanılmaz iddialar ortaya çıkıyor.çocukların velayetini her kes kendisine almak amaçlı yapılan bu iddialar gün geçdikce daha da şiddetli bir hal alıyor.

Radaronline sitesinin verdiği habere göre ,Brad Pitt’in elinde,Jolie ile yaşadıkları 12 sene içerisinde yaşadıkları ve anlatdıklarına dair ses kayıtları bulunmaktadır.ABD’li aktörün olan kayıtları kamuoyuna açıklaması durumunda şok etkisi yaratacak olayların yaşanacağı belirtildi.

Ünlü medyumu olarak bilinene Ron Bard’ın Brad Pitt ile yaptığı görüşme sonucu: “Eğer bunlar gün yüzüne çıkarsa Angelina Jolie’nin çocuklarının velayetini alması kolay olmayabilir” gibi konuşmanın yapıldığı iddia edildi.Bundan ilave Jolie’nin aşırı zayıf olduğu ve kendini bir odaya kapatarak günlerce hiçbir şey yemeden orda kaldığı söyleniyor.Dünyada her kes tarafından tanınan oyuncu Brad Pitt’İn  “Angelina sanki iki farklı kişi gibi. Bazen kendine zarar verecek şeyler söylüyor ve yapıyor. Şiddet içeren bir yanı var” sözler de iddialar arasında yer almaktadır.

Sadece bu değil,Pitt evlilik sürecinde yaşadıkları yatak odası hayatlarını da anlatarak,yaşadıkları ilişki zamanı Angelina’nın cinsel ilişki zamanı kendini kesip kanını eşinin üzerine damlatmayı sevdiğini söyledi.Bunlarla birlikte Angelina’nın geçmişte uyuşdurucu bağımlısı olduğu da belirtildi.

Angelina Jolie ve Brad Pitt çocukları:

  • 2002 senesinde  7 aylıkken Jolie tarafından evlatlık alınan Maddox.Kamboçyada doğdu.Yetimhanede yaşıyordu.
  • İkinci çocuğu Zahara Marley.6 haziran Etiyopya doğumlu.Zahara 8 Ocak 2005 senesinde doğdu.Bu çocuk Brad Pitt ile birlikte alınan ortak karar sonucu alınmıştır.Hastalık nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı.
  • 2007  yılı 15 mart  3 yaşlı Pax Thien evlat edindi..29 kasım 2003 Viyetnam’da doğan Pax yerel hastanede terk edilmişti.
  • 2006 27 mayıs Abgelina’nın ilk biyolojik çocuğu Shiloh-Nouvel dünyaya geldi.Bebek Namibiya’da sezaryenle doğdu.Jolie bebeğin resimlerini para karşılığında satdı.People dergisi 4.1 milyon Amerikan doları,Hello dergisi ise 3.5 dolar karşılığında bebeğin ilke resimlerinin çekmesini satın aldılar.Alınan paralar yardım kurumuna bağışlanıldı.
  • 2008 Fransa Nice kenti kendi çocukları ikizler dünyaya geldi.Bir kız bir erkek olan ikizler, Kıza Vivienne Marccheline,ekreğe ise Knox Leon simi verildi.Çocukların ilk resimleri için People ve Hello dergilerinde 14 milyon dolar karışılığında basıldı ve alınan para şu ana kadar alınan en büyük miktar paradır.Para jolie/pitt Yardım Kuruluşuna yatırıldı.

Angelina Jolie alınana çocukların hepsine  Kaliforniya’da bir mahkemede alınan kararla resmi olarak ‘Jolie-Pitt’  soyadını verdi.Bundan ilave çocukların asıl ülkelerinin doğal özelliklerini öğrenmelerine ve asıl anne babalarının ölkelerinde neler olup bittiğini anlamaları için onları her kesin kendi ülkesine götürmüştür.Onlara tüm dinleri öğretmek için uğraşmıştır  ve böylece her kes kendi dinini rahat seçebilecektir.Bunlarla birlikte çocukların hepsi Fransız dilinde öğrenmektedirler.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz