Brezilyalı Modelden destekleyici hareket

0
1001

Brezilyalı Model destek amaçlı Vücuduna Rusyanın FIFA 2018 Mastonunu Çizdirdi.

Brezilyalı Model Suzy Cortez,FIFA 2018 Dünya Kupası maskotunu olan Zabivaka’yı vücut boyama tekniği ile vücuduna resmettirdi.’Miss BumBUm’un daha önce de tanıtım çekimlerine katıldığı ve Rusyanın ev sahibi olacağı bu yarışmada Rusya’ya destek amaçlı bu hareketi yaptığı belirtildi.
Bundan önce 2018 FIFA şampiyonluğu için simge olarak seçilmiş Zabivaka isimli kurdun tanıtımı için Rus milli takımının formasını giyen Cortez,bu hareketle hayranlarını büyülemeyi başarmıştı.

Russia Today ‘e konuşan ‘Mİs BumBum‘ bu çekimi yapmakta onu neyin ilhamlandırdığını açıkladı:’ 25 yaşında olan Cortez,model ve aynı zamanda Sao Paolo’da bir televizyonda program sunucusu olarak çalışıyorum Bu çeşimlere de teşekkürlerimi sunmak için katıldım.Bana çok fazla sevgi ile yaklaşıyorlar.’

‘FIFA 2018 desteklemek için Rusya’ya gidecekmisiniz?’ sorusunda yanıtında:

‘2017 ve 2018 Konfederasyon Kupası’na gideceğim ve Rusya’nın tüm maçlarını izleyeceğim. Rusya birçok kültürle dolu çok güzel bir ülke. Rusya’yı tanımak istiyorum. Brezilyalıların da Rusya’ya yönelik iyi bir bakışı var.” diye konuşan Cortez Rusya’nı çok sevdiğini ve tüm Kupa matchlarını izleyeceğini belirtti.

Aynı zamanda Cortez program yolu ile onu seven rus izleyicilerine:Onları seviyorum ve Rusya’nın ikinici vatanım olduğunu bilmelerini istiyorum’diye mesaj vermiş oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz