En çok kullanılan makyaj ürünü

0
681

En çok kullanılan makyaj ürünleri ile Göz altı koyu halkaları gizlemek için mükemmel bir kapatıcı bulmak, birçok kadın için bir görevdi. Artık bu kapatıcı ile hızlı ve güvenli bir kapatma sağlayabilirsiniz.

Neredeyse her şeyi deneyen güzellik bağımlılarının yazdığı bir başlıkta , NARS Radiant Creamy Kapatıcı’nın herkes tarafından sevilen kazanan bir formül olduğu ortaya çıktı.

Göz altı koyu halkaları gizlemek için mükemmel bir kapatıcı bulmak, birçok kişi için bir görevdi – ancak The Daily Mail’in açıkladığı gibi iyi haber, Reddit kullanıcılarının bizim için çok uğraştığını ve en iyisini buldukları.

Neredeyse her şeyi deneyen güzellik bağımlılarının yazdığı bir başlıkta , NARS Radiant Creamy Kapatıcı’nın herkes tarafından sevilen kazanan bir formül olduğu ortaya çıktı.

makyaj ürünleri

24 sterline mal olan kapatıcı, yıllar önce piyasaya sürüldüğünden beri markanın en sevilen şarkısı oldu ve daha sonra daha fazla renk tonu eklediğinde daha fazla popülerlik kazandı.

Süper kabarcıklı, kremsi dokusuyla ve onu mükemmel göz altı parlatıcı yapan ışık yansıtan özellikleriyle tanınır. Radiant Creamy Concealer şimdi çeşitli cilt tonları için 22 renkte sunuluyor ve müşterilerden Cult Beauty ve Sephora gibi güzellik perakende mağazalarındaki eleştirilerini toplamaya devam ediyor.

Reddit kullanıcıları sürekli olarak kapatıcının kendi başlarına mükemmel bir ürün olduğunu ve hatta ‘başıma gelen en iyi şey’ olduğunu söyleyerek sürekli yorum yaptı. Bir diğeri de şöyle yazdı: ‘Alt altı halkaları ve sivilceleri yok etmek için yumuşak bir şekilde karışıyor ve RCC’nin yapabileceği gibi yamalı / ufalanmış görünmeden yavaşça aşınıyor. Şimdiye kadar kullandığım en iyi kapatıcı.

en çok kullanılan makyaj ürünü

NARS Radiant Creamy Kapatıcı kesinlikle Marie Claire’in onayını alır, ancak en iyi kapatıcımızda hangi diğer kapatıcıları sevdiğimizi kontrol edebilirsiniz .

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz