Fatma Girik ameliyyat oldu

0
344

Fatma Girik kalça kemiğinden ameliyyat oldu

Türk sinemasının efsane oyuncularından biri olan Fatma Girik,kalça rahatsızlığı nedeniyle ameliyyata alındı.Rahatsızlığından dolayı Beşiktaş Liv Hospital Hastanesi’nde opersayon geçiren 73 yaşındaki ünlü oyuncu kalça kemiğinden ameliyyat olunduğu ve sağlık durumunun iyi olduğu belirlendi.

Ünlü sanatçı Fatma Giriğin ameliyyatına giren Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Doç Dr.Çağatay Öztürk  efsane sanatçının hayatı tehlikesinin atlatdığını belirterek: “Sanatçının, son dönemde artan bir kalça ağrısı vardı. Geçen hafta itibarıyla artık yürüyemez hale gelmişti. Yapılan tetkiklerde kalça ekleminde bir dejenerasyon saptadık ve kalça eklemini protezle değiştirdik. Kendisi şu an yürüyor. Bir, iki gün daha hastanede fizik tedavi süreci var. Ondan sonra eve çıkaracağız. Muhtemelen hafta başında taburcu edilir” diye açıklama yaptı.

Sanatçının hastanede 2-3 günlük fizik tedavi sürecinin ardından taburcu olacağı öğrenildi.

Girik’in ameliyyat olduğunu duyan sanatçı dostu Hülya Koçyiğit,hastaneye giderek sanatçıya ge.miş olsun dileklerini iletdiği öğrenildi.

Yeşilcam unutulmaz ismi olan Fatma Girik Türk sinemasında oldukca fazla filmde rol almış,90’lı yıllarının ortalarında Şİşli Belediyyesini kurarak siyasette de kendini denemişti.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz