Gülben Ergen Ve Erhan Çelik boşanmasının nedenleri

0
139

Gülben Ergen ve ERhan Çelik’in ayrılmasına sebep olan 3 neden 

Hiç beklenmedik bir şekilde ayrıldıklarını belirten Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti,bu kararı almalarında 3 sebebin olduğunu söylediler.

TRT Haber sunucusu olan Erhan Çelik ve ünlü şarkıcı Gülben Ergen arasındaki bu ayrılığın sebebini KanalD ekranlarında seyircileriyle buluşan Renkli Sayfalar programında ayrıntılı bir şekilde konuşuldu.Gülben Ergen Ve Erhan Çelik çiftinin  ayrılmasına sebeep olan 3 neden belirtilmiş.

Sosyal medya vasıtasıyla her kese duyurdular

Geçen haftalarda sosyal medyalarda hem Gülben Ergen ,hem de Erhan Çelik tarafından sayfalarında boşanacakları hakkında haberler paylaşılmaya başlandı.Onların bu kararı her kesi şoke etdi.Gülben sosyal medya hesabında  “Yoluma tek başına devam etmeye karar verdiğim doğrudur. Kararım en hayırlısıdır” mesajıyla yaptığı duyurusuna cevab olarak,Erhan  “kendimizi daha fazla birlikte yaşamaya zorlamanın doğru olmayacağından hareketle boşanma davası açtım” diye duyuru yapmıştı.

Gülben Ergen Ve Erhan Çelik’in  ayrılmasına sebep olan 3  neden

Bu hakta farklı fikirler ortalıkta dolansa da ,boşanmanın en gerçekçi sebepleri ortalığa çıktı:

  • Erhan Çelik iş gereği Ankara’ya yerleşince sadece hafta sonları görüşmeye başladılar.Erhan Çelik eşi Gülben Ergen’e  ‘Sen Ankara’ya gel’ dese de Gülben bunun olmayacağına 3 oğlunu göstermiştir.Daha sonra Çelik İatanbula taşınsa da sorun devam etti.
  • İkinci gerekçe olarak ise Gülben ergen’in sınıntılarının eski eşi olan Mustafa Erdoğan ile paylaşmaya başlaması oldu.
  • Üçüncü gerekçede ise evli çiftin ayrılmasının asıl nedeni ünlülerin çocukları yer aldı.Erhan Çelik 1 oğul babası ve Güğlben Ergen ise 3 oğul annesi.Çelik yakınları ile konuşmasında ”Ben çocuğumla yaşayamıyorum. Gülben’in çocukları ile yaşıyorum” demesi krizin yaranmasına sebep olan asıl nedenmiş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz