Özcan Deniz sert açıklama yaptı

0
346

Özcan Deniz bir kaç gün önce hakkında çıkan şayelere cevap verdi.

Afra Saraçoğlu ile resimlerine bakarak 19 yaşında olan oyuncu ile aşk yaşadığı iddialarını duyan Özcan Deniz çok sinirlendi ve bu iddiaları yalanladı.’İkinci Şans’ filminde rol alan ve tanınmaya başlayan yeni yüz ile bu tür haberlerin yayılması ünlü oyuncu ve yönetmen Özcan Denizi bu açıklamaları yapmaya mecbur bıraktı:

“Herkesin dikkatine.

Uzun süren yorucu bir çalışma sonucu emeğimizin karşılığını alabileceğimiz bir filmi vizyona soktuk. Hakkımızı teslim edenlerin yani sıra hakkımızı yemeğe çalışan, vicdanı ve saygısı olmayan insanların da devreye girdiğini gördük. Lafı uzatmayacağım. Tabi ki tamda filmin çıktığı haftada kişiliğime zarar verme çabanızı anlayacak kadar sizi tanıyorum. Omurgasız bir yapının içinde bir çoğunuzun kazanç pesinde olduğunu da biliyorum. Elinizde hiç bir veri olmadan 19 yasındaki bir kızla ilişki yaşadığımı iddia etmeniz ,reklam pesinde koşanlara inanıp beni harcamaya çalışmanız, dilinizin ve kaleminizin ayarını kaçırıp kendi uydurduğunuz dedikoduyu gerçekmiş gibi hakaret boyutunda ifade etmeniz, beni bu yazıyı yazmaya zorladı. Aranızda ki gerçek magazin gazetecilerini tenzih ederek söylüyorum; bir çoğunuz gazeteci falan değilsiniz. Bitmiş ve zaten olup olmadığı da tartışılan kariyerlerinizi dedikodu programlarında, onu bunu asıp keserek toplamaya çalıştığınız göz ile görülür bir gerçek. Zaten işin riskli tarafı da bu. Çünkü bu geliri ve fırsatı, bu kontrolsüz ortamda sonuna kadar kullanacağınız aşikar. Bunu yargılamıyor ve yadırgamıyorum. Bu durum bir popüler “kültür” gerçeğidir ve kabul ediyorum. Pedofilinin tartışıldığı bir dönemde yaptığınız bu şuursuzluk affedilir bir davranış değildir. Afra saraçoğlu benim sözleşmeli oyuncumdur ve kardeşim gibi davrandığım biridir.

1.Mantıklı ol filmin önüne geçecek her uydurma habere su an cevap vererek gündeme gelmek istemeyeceğimi düşün.

2.Gazeteci ol filmin adını doğru yaz (Cengiz Semercioğlu) oyuncularıma yönetmenleri olarak yaklaşırkenki mesafemi kendi çirkin düşüncelerinle yorumlama.

3.Vicdanlı ol emeğe zarar verme.

4.İnsan ol 30 yılını harcamış, tırnaklarından kan gelene kadar tırmalayarak, halkıyla kariyerini oluşturmuş biri ile;19 yaşında hayatının baharında, kariyerinin başındaki bir insanı asılsız, uyduruk “haberler le” harcama.

5.Adam ol yaptığını düzelt özrünü dile..

Benden ve Afra Saraçoğlu’ndan özür dilemeyen, böyle bir durum varmış gibi ifadelere devam eden kişiler yargı karşısında hesabını verecektir.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz