Pelin Karahan diziden ayrıldı

0
346

Annelik heyecanı yaşayan Pelin Karahan  ‘Yeter’ dizisinden ayrıldı.

‘Yeter’ dizisinde başrolde oynayan 6 aylık anne adayı olan Pelin Karahan,projeden ayrılma kararı aldı.

Pelin Karahan bu dizide Aylin karakterini canlandırıyordu.İkinci kez annelik heyecanı yaşayan Pelin artık işine bir sürelik ara vermek kararına gelmiş.

Ayrılma sebebini İnstagram sayfasında  aydınlatan Pelin: “Bu hem bi veda hem teşekkür hem de güzel başlangıçların mesajı olsun… Veda ediyorum çünkü ‘Yeter’ dizisinde bugün son bölümümdü. Sağlam dostluklar edindiğim güzel anılar paylaştığım tüm oyuncu ve set ekibi arkadaşlarıma çok teşekkür ederim… Her zaman bana destek oldunuz, bana hep iyi baktınız… Ve tabii beni hep destekleyen 10 yıldır beni işlerimde hep takip eden izleyicilerimiz; iyi ki varsınız.Her zaman yazdıklarınız, destekleriniz benimle merak etmeyin… Ve gelelim güzel başlangıçlara… Hayat her zaman sürprizlerle karşıma çıktı benim! Bu sefer de ailemizin ikinci misafiri ile karşıladı beni. Bu nedenle de oyuncu arkadaşlarımızın ekibimizin ve seyircilerimizin affına sığınarak bu zamanı artık karnımdaki miniği düşünerek kendime ayırmak istedim.Bu zamana kadar elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ama yolun yarısında artık dinlenmem gerekti. İyikilerle dolu bu projeden yine “iyi ki” dediğim bir sebeple ayrılıyorum… Yeni projelerde görüşmek üzere…” Diyerek Pelin severlere duygusal bir mesaj bırakmış.

Belirtelim ki Pelin Karahan 3 sene önce Bedri Güntay ile birlikte dünya evine girdi ve bu evlilikten Ali Demir isimli bir oğlu var.Diğer bir oğlu ise daha dünyaya gelmedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz