Serenay dijital dizide yer alacak

0
166

Serenay dijital dizide rol almayı planlıyor.

Serenay Sarıkaya öncü bir porjede bulunacaktır.Beyazcam yerine internete yönelmeye karar verdi ve dijital platformlarda yayımlanacak olan dizide kamera karşısında çıkmaya başlayacak.

Yeni sezonda ekranda olacak olan Serenay Sarıkaya sürpriz proje ile sevenlerinin karşısında olacak.’ikimizin Yerine’ isimli filmde beyaz perdede yer alan oyuncu artık bundan sonra internet dünyasında da görünmeye başşlayacaktır.Serenay Türkiyenin ilk özgün dijital dizi projesinde yer almayı kabul etmekle öncü bir tavır sergiledi.

Dijital film nerde yayımlanacak?

RaniniTV’de yer alan haberde güzel oyuncu Serenay Sarıkaya’nın Doğuş Grubu’nun internet platformunda Puhu TV ‘de yayımlanacak olan dizide rol alacağı söylendi.

Serenay Sarıkaya dijital dizide yer alacak

Ekran yerine internetde dijital filmlerde yer almayı tercih eden oyuncu,Akilah Azra Kohen üçlemesi olan ‘Fi Çi Pi’  uyarlamasında rol alacaktır.Senaryo çalışmaları tamamlana olan film çekim onayı da almıştır ve uyarlamanın oyuncu kadrosu da ilerleyen günlerde netleşecektir.

Sereay Sarıkaya kimdir?

1991 temmuz 1 Ankara doğumlu olan Serenay,oyuncu ve aynı  zamanda modeldir.15 yaşındayken güzellik yarışmasına katıldı ve yarışmada jürinin özel ödülünü aldı.Aynı yıllarda Plajda adlı sinemada rol almakla sinema hayatında adımlamaya başladı.

İlk oyunculuk deneyimini Şaşkın -2006 filmiyle başlamıştır.Daha sonra ise Plajda filminde yer aldı.

Rol aldığı filmler:

Peri masalı -2008,Limon ağacı -2008,Adanalı-2008-2010,Lale Devri-2010-2012,Medcezir-2013-2015,Ankara yanıyor.Sadece  bu değil aynı zamanda reklam filmlerinde de yer almıştır.Bazı önemli firmaların reklam yüzü olarak da vizyonlarda görüldü.

Ödülleri:

2014 yılında GQ Türkiye tarafından yılın kadını seçildi.

2 Altın Kelebek ödülü dahil olmakla bir çok sayıda diğer ödüller kazanmıştır.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz