Yeliz Yeşilmen kandırıldı

0
381

Yeliz Yeşilmen şok olacak bir şekilde kandırıldı.

Bir tur firması ile Umre ziyaretine gitmeyi planlayan Yeliz Yeşilmen,yolculuğa çıkmadan bir gün önce kandırıldığını öğrendi ve şok yaşadı.

Yeliz Yeşilmen yaşadığı hayal kırıklığını sosyal medyada paylaştığı mesajla böyle anlatdı:”Hayırlı sabahlar canlarım. Bugün üzgün ve kırgınım. 1,5 aydır hazırlık yaptığım, bir heves ve heyecanla beklediğim kutsal topraklara gideceğim gündü. Ama maalesef 24 saat önce kandırıldığımı, kullanıldığımı öğrendim. Detaylar bende kalsın. Yeni tanışım çok değer verdiğim Yasemin ve onun şirketinin bir başka şirketle işbirliği ile yaptığı turda ortalık karıştı. Ve ben bunu dün öğrendim. Hevesim heyecanım kursağımda kaldığı gibi hayallerim de yıkıldı. Hatta dün kurdeşen döktüm sıkıntıdan. Kimler suçlu bilemem ama beni bu yoldan alıkoyup, aldatıp, kandırıp beni yapacağım kutsal yolculuktan soğutan bu insanlar acaba bu veballe nasıl gidip orada ibadet yapacak? Kendilerini yeni tanıdım çok sevdim ama bunu bana yapmamaları gerekirdi. Yine de iyi insanlar ama hizmet verdikleri siteleri bozuk ve yalanlarla dolu. Sonra hatalarını anlayıp düzeltmek istediler ama ben artık kabul edemem bu kadar soru işareti ile ibadete gidemem. Herkesin birbirinin arkasından konuştuğu ortamda zaten ibadet olmaz. Ne yapalım kısmet değilmiş. Herkese sevgiler saygılar.”

Yeliz Yeşilmen kimdir?

Yeliz yeşilmen 17 aralık 1978 Adana doğumludur.Türk model ve aynı zamanda dizi oyuncusu olarak tanınır.Yeşilmen ilk defa Mehmet Ali ERbil ‘in sunduğu çarkı felek programında tanınmıştır.Daha sonra Aşkım Aşkım dizisiyle ünlü bir oyuncu haline geldi.Foto modellikle beraber mankenlik de yapan yapan oyuncu Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye’de -2007 ve Dansöz -2001  isimli sinema filmlerinde rol almıştır.amerikan yapımı olan realite show The Simple Life 2ın ,türk versiyonu olan Her şey yolunda  isimli televizyon programında manken Tuğba Özay ile birlikte rol aldı.

Kendisini şarkıcılık yönünde de deneyen Yeliz Yeşilmen ,Tat Beni-2004 adlı albüm çıkartdı.Daha sonra ise Elemtere Fiş-2006 ve Fıstık Çıkı Çıkı -2009 albümlerini de çıkardı.Oynadığı fdizilerde daha çok aptal srışın tipi ile rol almıştır.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz