Ünlü Markaları peşinden koşturan Black Barbie Duckie Thot kimdir.

0
528

Black Barbie  Duckie Thot

Önceleri ”Black Barbie” olarak anılan Duckie Thot’un bugün milyonlarca hayranı ile en ünlü markaları peşinden koşturuyor. Ünlü markalar onunla çalışmak için adeta yarışıyor. Ancak Duckie’nin hayatı önceleri böyle değildi.

Duckie Thot yaşadığı birçok  zorbalıklar yüzünden bir dönem işinden ayrılmak zorunda kalan genç kadın, mükemmel görünüme sahip çekici kişilerin bile olmak istedikleri kişi için savaşmak zorunda olduğu gerçeğini kanıtlıyor.

Black Barbie Duckie Thot Güney Sudan’da doğdu. Çocukluğundan beri manken olmayı hayal ediyor.

Back Barbie Duckie Thot

Amacına yönelik attığı ilk adım, Avustralya’nın Next Top Model adlı popüler projesinde yer almaktı. İlk podyuma çıktığında 17 yaşında olan Duckie ilk eleştiriyi programın stilistlerinden ve sosyal medya kullanıcılarından almıştı.

Back Barbie Duckie Thot twitter

Çevresinden aldığı tepkiler ve  ona doğal olmadığını estetikten ibaret olduğunu söyleyen binlerce yorum karşısında neye uğradığını şaşırmıştı. Black Barbie Duckie Thot moda endüstrisindeki meslektaşlarından da çok incitici yorum aldığını gençlik dergisi Teen Vogue’a şöyle anlatmıştı: ”17 yaşındayım ve bana söylenen kötü sözlerin hiçbirini hak etmiyorum. Çok fazla incindim ve kısa sürede yıprandım.”

Back Barbie Duckie Thot 17 yaşında

Back Barbie Duckie Thot moda dünyasına dönecek enerjiyi ve güveni ise sadece kendini dinleyerek bulmuş. 2 yıl sonra tekrar podyumlara dönen genç kadın bugün tanınmış markaların çalışmak için yarıştığı bir isim haline geldi.

Back Barbie Duckie Thot

Back Barbie Duckie Thot  kendi gibi siyahi modelleri destekleyen ve moda endüstrisinde çeşitliliği savunan model, ”kendi tecrübelerimden yola çıkarak, insanların size ne yapmanız ve nasıl bakmanız gerektiğini söylemeye çalışmaya devam edeceklerini bilmenizi isterim.

Back Barbie Duckie

Back Barbie Duckie Thot Gücünü yeniden kazanmak için bir kaç yıl modellikten ayırdıktan sonra, Duckie gök gürültüsü gibi podyumlara geri döndü. Şimdi 21 yaşında, Instagram’da neredeyse bir milyon yüz bin takipçisi var ve simge koşullarını kendi şartlarıyla oyuyor. Ve mutlu bir şekilde hayranları tarafından verilen ‘Barbie’ unvanını kabul etti. Duckie’nin hikayesi hakkında daha fazla bilgi edinin!

Back Barbie Duckie thon

İnsanların ne söylediği, gerçekte kim olduğunuzu tanımlamamalı dır. Hayaller yalnızca kendimizi dinlediğimizde gerçekleşir. Kulaklarınızı dış seslere kapayın ve yürüyün” diye konuşuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz